Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

PSIA EKIPA AKTYWNIE UPOMINA SIĘ O PRAWA ZWIERZĄT W SĄDZIE🐾

Sporo piszemy Wam o naszych podopiecznych, o adopcjach, Psiej- Haupie, naszych działaniach interwencyjnych, czy wolontariacie w schronisku.
Ale nasze działania wchodzą także na grunt prawny. Czasami po prostu nie możemy pozwolić na to, żeby akty okrucieństwa wobec zwierząt przeszły niezauważone, a oprawcy mogli „brać pod opiekę” i znęcać się nad kolejnymi istotami.
Mówimy dość i mimo braku czasu, a czasem i nadziei- idziemy do sądu.
Po co? Głównie, po to żeby móc zabrać zwierzę od oprawcy i spowodować, aby nie mógł posiadać żadnego w przyszłości.
W tym temacie współpracujemy z Panem Michałem Wiesnerem, który prowadził nam kilka spraw pro bono, za co jesteśmy wdzięczni 🙏 oraz z Karolina Kuszlewicz
W imieniu zwierząt i przyrody-głosem adwokata Rzeczniczką Praw Zwierząt, która jest naszą podporą w doradztwie zmian systemowych i zagadnień prawnych w zakresie ochronnych zwierząt, oraz współpracuje z nami, bardzo skutecznie prowadząc sprawy ❤

Chcąc przybliżyć Wam zwierzęta, w których imieniu wchodzimy na ścieżkę prawną, przedstawiamy Wam pierwszą historię.
Oto nasz podopieczny (już na zawsze)- PUSZEK. Jaka była jego historia? Dostaliśmy zgłoszenie po którym Puszek został interwencyjnie odebrany z piwnicy, gdzie trzymany był na przypiętych w różnych miejscach pasach. Dlaczego ktoś może chcieć w taki sposób przetrzymywać swojego psa? Nie wiemy! Wiemy tyle, że Puszek miał te pasy ściągane i wyplątywane z sierści dopiero pod narkozą, pod czujnym okiem lekarza. Wiemy też, ze żaden pies, nie może być tak traktowany! Oraz, że jeśli my ludzie, nie staniemy w obronie Puszka i innych maltretowanych, czy głodzonych zwierząt, ich los się nie zmieni. Czy i Wy uważacie, że reagowanie na zwierzęcą krzywdę jest prawdziwą oznaką człowieczeństwa? Ciąg dalszy naszej akcji ratowania Puszka i jego sprawy w sądzie już w wkrótce… Bądźcie z nami!

Jeśli uważasz, ze to co robimy jest ważne i zwyczajnie dobre- wesprzyj nas! Przez szybkie płatności:
https://www.psiaekipa.pl/payment
paypal: info@psiaekipa.pl
Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 z tytułem: Darowizna- Psia HAU-p