Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

PÓKI SERCE TOMCIA BIJE - WALKA NADAL TRWA !

- Ma siedzieć na łańcuchu 24 godziny na dobę. Ja jak siedziałem pod celą, to też miałem tylko godzinę na spacerniak i przeżyłem, to on też przeżyje.
Tak wyjaśniono nam fakt trzymania na łańcuchu Tomaszka. Argument świetny, tym bardziej że Tomciową winą jest to, że żyje....i nic więcej. Nikogo nie okradł, nie oszukał, nie zabił....ale wyrok otrzymał.Okazało się jednak, że "sąd" w postaci właściciela, postanowił wyrok dożywocia, zamienić Tomciowi na wyrok śmierci, który miał zostać wkrótce wykonany.....jaka była przyczyna takiej zmiany?
- A bo on stary i niewydajny już jest, to po co go trzymać?
Gdybyśmy, jak Spartanie, pozbywali się starych i niewydolnych, to ZUS można by zlikwidować. Nasza decyzja mogła być tylko jedna.
- Zabieramy Tomcia zanim jego właściciel słowa zamieni w czyn.....
To cudowny, niedowidzący i niedosłyszący 16-latek. Jest psem tak idealnym, jak tylko idealne potrafią być zwierzęta,którym życie nie oszczędziło biedy. Amnestia jakiej doczekał po 16 latach odsiadki za niewinność, przyszła dosłownie w ostatniej chwili. Serduszko,płuca i wątroba już nie pracują tak jak powinny, ale nie przeszkadza to Tomciowi lizać nas po dłoniach i stopach, kiedy tylko się do niego zbliżamy. Życie nauczyło go, że lepiej żyć z innymi w zgodzie i dogaduje się świetnie z wszystkimi psiakami. Jest bardzo czystym i kulturalnym starszym dżentelmen, który wie jak zachować czystość i jak należy postępować przy misce.
My zdążyliśmy wyrwać Tomcia, dosłownie spod katowskiego toporu. Czy Ty zdążysz go pokochać i podarować dom?
....." gdzie jest prawo,gdzie uczciwość,gdzie ukryta sprawiedliwość? Jak to mówią ludzie prości - 16 lat niewinności"

Czy już wiecie dlaczego Tomcio jest Tomciem?
Czy zdążymy pokazać mu prawdziwe życie? Jego piękno i ciepło?
Tel. 518629208 lub 881655905

Przez szybkie płatności:
https://www.psiaekipa.pl/payment
paypal: info@psiaekipa.pl
Fundacja Psia Ekipa-Razem Dla Zwierząt 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 z tytułem: Darowizna-Tomcio