Przekaż 1.5% podatku Psiej Ekipie, KRS 0000697348

Co się działo przez ostatni rok🐾

POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY, INACZEJ CAŁY WYSIŁEK PÓJDZIE NA MARNE 🙁 A przez ostatni rok w naszych fundacyjnych progach działo się, oj działo...

Rozpoczęliśmy projekt 🐾Psiej HAU-py🐾 i dziś nie wyobrażamy sobie naszej Fundacji bez tego miejsca. Niestety realia i rzeczywistość z miesiąca na miesiąc sprowadzają nas na ziemie i fundują twarde lądowanie 😕 Co miesiąc zastanawiamy się, czy jeszcze jakoś to pociągniemy? Czy może jednak czas spojrzeć prawdzie w oczy i mimo wielkich chęci i zaangażowania przyznać, że się nie udało?

Jednak jak się tu poddać, gdy w ciągu ostatniego roku przez progi 🐾Psiej HAU-py🐾 "przewinęło się" 26 psiaków i 9 kociaków! Czy mamy z tego zrezygnować? Dodatkowo trzeba przy tym pamiętać, że zdecydowana większość naszych podopiecznych to zwierzaki skrzywdzone zarówno fizycznie, jak i psychicznie 🙁 A nasza 🐾Psia HAU-pa🐾 leczy i ciało i duszę i nie raz jest to żmudna, wyczerpująca, długotrwała praca. Oprócz wielkich pokładów ludzkiej energii opieka nad takimi zwierzakami pochłania masę funduszy, które pozyskujemy tylko i wyłącznie dzięki WAM, ludziom, którym los zwierząt nie jest obojętny, ludziom z sercem na dłoni 💖

🐾Psia HAU-pa🐾 to około 4 TYSIĄCE comiesięcznych kosztów stałych... a to tylko gwarantowana suma do tego musimy doliczyć opłaty za media i ogrzewanie (okres grzewczy był zabójczy...), nie raz kosmiczne koszty weterynaryjne, koszty szkoleń na, które uczęszczają nasze zwierzaki, bez których ich adopcja graniczyłaby z cudem, a nie możemy pozwolić sobie na rezydowanie kolejnego psa... A niestety nasze państwo pomocą dla NGO-sów nie służy, wręcz przeciwnie to Fundacje taka jak nasza wyręcza państwo.

Więc mamy tylko i aż WAS, 40 tysięcy osób obserwujących nasz fanpage i śledzących nasze działania. A gdyby tak, chociaż 1% (❗) z tych 40 tysięcy ustawiło, stałą, comiesięczną wpłatę w wysokości 10 ZŁOTYCH na rzecz 🐾Psiej HAU-py🐾? Co wtedy? Wtedy nasze zwierzaki mogłyby czuć się jeszcze bardziej bezpieczne... a przecież o to w tym wszystkim chodzi, o psiaki i kociaki... i pomoc kolejnym biedą, które czekają na ratunek. A im prędzej on przyjdzie, tym mniej bólu, cierpienia, upodlenia a więcej miłości, szczęścia, wolności.
Już teraz serdecznie dziękujemy tym, którym takie wpłaty dokonują i tym, którzy właśnie się na to zdecydowali 🙂
Ty tylko 10 ZŁOTYCH miesięcznie, a zrobić może wielką robotę.

A teraz, czas na radość! Czas na efekty naszej pracy, Waszych wpłat i wsparcia 🙂 🐾Psia HAU-pa🐾 w całej swojej okazałości. Psiaki i kociaki! Uratowane, wyleczone, zaopiekowane, pokochane, szczęśliwe w nowych domach, ze swoimi dobrymi ludźmi.
Popatrzcie tylko na te uśmiechnięte mordki 🥰🥰🥰
Psiaki: Puszek, Ares, Pepe, Mucha, Denis, Nora, Fibi, Zefir, Pusia, Roxy, Neli, Frodo, Pędzel, Gizmo, Sonia i Luna, Tina, Bobik, Atos, Pinia, Papcio, Gapcio, Nika, Mela, Luna, Dina i kociaki do spółki !

JEŻELI CHCESZ WESPRZEĆ DZIAŁANIA NASZEJ FUNDACJI ORAZ WSPOMÓC 🐾Psią HAU-pę🐾 USTAW STAŁY PRZELEW NA KONTO
👉 Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 W tytule wpisując „Darowizna Psia Haupa”
szybkie płatności:
https://www.psiaekipa.pl/payment
paypal: info@psiaekipa.pl

😘😘😘 DZIĘKUJEMY 😘😘😘