Przekaż 1.5% podatku Psiej Ekipie, KRS 0000697348

Dwaj Seniorzy, których nie chce nikt... 💔💔💔

Ci dwaj Panowie nadal czekają na swój dom 🥺 Od ich adopcji skutecznie odstrasza chyba przede wszystkim jedno - wiek i wiążące się z tym "problemy". Ale właśnie dlatego powinny czym prędzej znaleźć ludzi, którzy podarują im godną starość.

Bardzo ciężko wyadoptować takie właśnie psiaki 😕 Obarczone łątką "są stare, przecież zaraz umrą". Ale to nieprawda! W psich seniorów nie raz wstępuje druga młodość, nowy duch, gdy tylko poczują, że komuś na nich zależy, że ktoś się martwi, ktoś się troszczy, ktoś dba, ktoś się opiekuje, ktoś kocha...💞

Z pewnością i seniorzy, tacy jak Tofik i Rysiu, mają swoją grupkę fanów, jednak Ci z dużym prawdopodobieństwem są już 'zapsieni' i ze świecą szukać kolejnego wolnego miejsca, bo potrzeby są ogromne.
Ale jak tu nie próbować? Jak odmówić im tej odrobiny nadziei? My, nie potrafimy, dlatego z uporem maniaka nadal ogłaszamy naszych SENIORÓW- TOFIKA I RYSIA !

TOFIK - większy z tej pary, taki trochę mini owczarek, ma około 10 lat, jakiś czas temu został oddany do schroniska, źle znosił tam pobyt. Jest przyjazny do ludzi, dodatkowo to straszny łasuch 🙂 Ma problemy ze stawami, dlatego szukamy domu bez dużej ilości schodów. Jest dominujący w stosunku do innych psów, ale niektóre akceptuje.
WIĘCEJ O TOFIKU:
https://www.facebook.com/psiaekipa/posts/2103038603171140

RYSIU - niewielki rudzielec, około 12/13 letni. Psiak bardzo ceniący sobie spokój. Nie przepada za pieszczotami, ale nie jest groźny 🙂 Psiak niezbyt wymagający, krótkie spacerki to dla niego wystarczająca aktywność. Niestety Rysiu załatwia swoje potrzeby w domu i dlatego nikt go nie pokocha...
WIĘCEJ O RYSIU:
https://www.facebook.com/psiaekipa/posts/2021492987992369

!!! PSIAKI DO ADOPCJI OSOBNO !!! 😉
KTO DA DOMEK??? 🙏🙏🙏
Kontakt w sprawie adopcji: 516 488 831 Agata
Wilkowice, koło Bielska-Białej

Jeżeli chcesz wspomóc utrzymanie Tofika bądź Rysia możesz dokonać przelewu na ich rzecz:
🐶Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399 W tytule wpisując „Darowizna dla 'imię psa”
🐶 szybkie płatności:
https://www.psiaekipa.pl/payment
🐶 paypal: info@psiaekipa.pl