Twoje wsparcie finansowe pomoże zmienić niejedno psie życie

POTRZEBNY DOM TYMCZASOWY W OKOLICY WROCŁAWIA!

POTRZEBNY DOM TYMCZASOWY W OKOLICY WROCŁAWIA LUB WARSZAWY NA OKRES TRZECH TYGODNI-URATUJMY ŁAPKĘ BOBIKA!!!!
Bobik przyjechał do nas kilka tygodni temu z Ukrainy , to wspaniały pies którego spotyka stale pasmo nieszczęść .Jednym z nich niestety jest poważny stan zdrowia 🙁

Bobik w kwietniu przeszedł operacje usunięcia guza z łapy przedniej i tylniej ,zmiana została wysłana do badania histopatologicznego i niestety okazała się być złośliwa-mięsak drugiego stopnia. Grozi mu amputacja łapy, a jedynym ratunkiem jest RADIOTERAPIA. W miniony wtorek byliśmy na konsultacji onkologicznej w Groblicach - VETSPEC-CENTRUM ZDROWIA MAŁYCH ZWIERZĄT.
Lekarz weterynarii zaleca cykl naświetlań trwających trzy tygodnie od poniedziałku do piątku. Z uwagi jednak że nasza fundacja jest z Bielska Białej to ok 230 km w jedną stronę nie jesteśmy wstanie logistycznie zorganizować pomocy dla Bobika na codzienny dojazd . Dlatego zwracamy się z ogromną prośbą do was<3 Być może ktoś w okolicy Groblice, Wrocławia lub Warszawy(istnieje możliwość radioterapii w miejscowości Miedniewice)ma rodzinę lub przyjaciół którzy na okres trzech tygodni mogli by zaopiekować się Bobikiem. Oczywiście wiąże się to z codziennym do wożeniem go na radioterapię do lecznicy . Wiemy że prosimy o wiele ,ale nie dla siebie lecz dla psa który już tak wiele w życiu przeszedł . Bobik jest bardzo przyjaznym psem ,ze zwierzętami niestety zbytnio się nie dogaduje .Zachowuje czystość w domu ,nie szczeka gdy zostaje sam .To tylko trzy tygodnie a dla niego walka o ŻYCIE !

Zapewniamy karmę oraz zwrot kosztów paliwa związanych z codziennym transportem Bobika do lecznicy.
Zachęcamy także do wsparcia zbiórki na leczenie dla Bobisia.
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/darowizna-bobik
Tel. 881 655 905