Przekaż 1.5% podatku Psiej Ekipie, KRS 0000697348

Przyjaciele Psiej Ekipy zapraszamy Was na wydarzenie modowe BAZAREK W DOBRYM!

Drodzy Przyjaciele Psiej Ekipy zapraszamy Was na niezwykłe wydarzenie modowe BAZAREK W DOBRYM -to prawie jak Fashion Week w Mediolanie- a u nas w Ekocentrum Zielony Pies

Jak wiecie nasz sklep charytatywny Zielony Pies działający w Bielsku Białej kryje niezwykłe perełki podarowane przez hojnych darczyńców i teraz chcielibyśmy pokazać je światu.
Każda kobieta chciałaby nosić piękne ubrania i dodatki, ale nie wydać na nie fortuny. Startujemy zatem z wyjątkowym bazarkiem, na którym możecie kupić piękne rzeczy te nowe, ale i te z drugiej ręki w bardzo okazyjnych cenach. I co najważniejsze- cały dochód ze sprzedaży przeznaczymy na pomoc zwierzętom znajdującym się pod opieką Fundacji Psiej Ekipy. Zależy nam na jak najlepszej opiece weterynaryjnej dla naszych podopiecznych, a niestety te usługi są niezwykle kosztowne. Nasze psiaki i kociaki są zwierzętami, których życie nie rozpieszczało, a wiek, przewlekłe choroby i wieloletnie zaniedbania powodują, że wymagają one wyjątkowej opieki weterynaryjnej. Mamy też na pokładzie psiaki z chorobą nowotworową. Staramy się jak możemy, ale zdrowie zwierząt ma swoją cenę w złotówkach.
Dlatego też prosimy POMÓŻCIE NAM POMAGAĆ ...i bawcie się dobrze i tylko w DOBRYM STYLU

https://www.facebook.com/groups/bazarekpsiaekipa/