Przekaż 1.5% podatku Psiej Ekipie, KRS 0000697348

Na ten dzień czekaliśmy od dawna...MELA MA DOM!❤

Na ten dzień czekaliśmy od dawna, choć kiedyś wielu z nas wydawało się on nigdy nie nadajdzie....
Mela,niezwykle piękna sunia która prawdopodobnie z uwagi na swoją trudną przeszłość nie była psem dla każdego. Jej życiową przestrzenią przez wiele długich lat był ciasny kojec w którym zaledwie mogła się obrócić robiąc dwa kroki w przód i tył ,była skazana na ciągłą samotność z dala od człowieka .Mela zamieszkała w Psiej HAU-pie prawie dwa lata temu ,stała się "postrachem" wolontariuszy i tylko nieliczni decydowali się ją wyprowadzać .Los jednak sprawił że jej drogi skrzyżowały się z niezwykłą Asią która od początku istnienia psiej Hau-PY wkładała całe swoje serce by jej mieszkańcom żyło się lepiej i otrzymały wszystko to, czego przez całe życie im brakowało.
Asia od razu dojrzała potencjał jaki skrywa w sobie Mela i podjęła ciężkie wyzwanie decydując się na pracę z Melą aby sprawić by z nieprzewidywalnego psa, stała się psem adopcyjnym i także ona mogła trafić do domu. Pewnie na początku tej drogi nie spodziewała się że ta piękna przygoda powoli z przyjazni przemieniać się będzie w miłość którą wzmacniały wszystkie trudności !!! Z czasem Asia sama zaczęła rozważać możliwość adopcji Meli, a my mogliśmy tylko trzymać za tę decyzję mocno kciuki ❤.
Mela przeszła ogromną przemianę, były wzloty i upadki ale najważniejsze że między dziewczynami rodziło się wzajemne zaufanie, Asia bardzo ciężko pracowała by Mela mogła w niej czuć swoje wsparcie... Dzień siedemnasty grudnia zapisze się na zawsze w naszych sercach bo to właśnie dziś Mela pojechała do swojego domu z Asią ❤ a to co kiedyś wydawało się nam być niemożliwym dziś się spełniło !!!! Dzięki Asi ❤ ❤ ❤ Trzymamy mocno kciuki za Was ,i za wasze piękne wsólne życie które właśnie się zaczyna.

Charytatywną działalność 🐾Psiej HAU-py🐾 możecie również śledzić na dedykowanej temu wyjątkowemu miejscu stronie: https://psiahaupa.psiaekipa.pl/ a także za jej pośrednictwem wesprzeć nasze działania na rzecz potrzebujących zwierząt 🙂
Darowizny dokonywać można także w najbardziej dogodny dla siebie sposób:
👉 Fundacja Psia Ekipa - Razem Dla Zwierząt - 72 1750 0012 0000 0000 3844 3399, w tytule wpisując „Darowizna Psia HAU-pa”
👉 https://psiaekipa.pl/wesprzyj
👉 paypal: info@psiaekipa.pl
DZIĘKUJEMY WAM ZA KAŻDĄ POMOC I WSPARCIE 😘🐶🐱